Dujinių katilų montavimas

Dujinių katilų montavimas

Dujinių katilų montavimas, parinkimas labiausiai atitinkančio Jūsų poreikius ir efektyvumą. Nemokamos konsultacijos. Malonus aptarnavimas. Tvarkingas darbas vietoje. el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dujinio šildymo privalumai, katilų tipai ir paskirtis

Dujinis šildymas – tai šildymo būdas, kuris yra ne tik efektyvus ir vienas pigiausių, tačiau ir vienas iš mažiausiai priežiūros reikalaujančių šildymo būdų. Kadangi dujiniai katilai yra kompaktiški, juos galima sumontuoti ir pakabinti virtuvėje ar bet kurioje kitoje patalpoje. Pažymėtina, kad šildymo dujomis įrengimo kaina yra ženkliai mažesnė nei kitų šildymo alternatyvų.

- Pakabinami dujiniai katilai yra nedideli, dažniausiai skirti gyvenamosioms patalpoms, ir individualiems namams šildyti. Dažnai būna su karšto vandens ruošimo funkcija. Modernūs kondensaciniai dujiniai katilai itin efektyvūs grindinio šildymo sistemose. Tokie katilai šildydami iki 55 °C temperatūros vandenį, papildomai kondensacijos būdu paima išmetamosiose dujose esančią šilumą.

- Didesnės galios yra pastatomi dujų katilai su ketiniu šilumokaičiu. Tokie katilai dažniausiai naudojami komercinėms patalpoms šildyti. Pliusai: ilgaamžiškumas. Minusai: įrengimas kainuoja brangiau, žemesnis efektyvumas.

Svarbu prieš renkantis dujų katilą apsispręsti, kokiu būdu bus ruošiamas karštas vanduo. Karštas vanduo gali būti ruošiamas iškart momentiškai (viduje įmontuotame greitaeigiame boileryje) arba pajungtame išoriniame boileryje.

Kodėl dujinio katilo montavimui rinktis mus?

Kadangi nesame dujinių katilų pardavėjai, todėl parinksime katilą ne tokį, kurį labiausiai norime parduoti, o tokį, kuris yra labiausiai tinkamas Jums. Jei turite klausimų arba reikia pagalbos renkantis katilą, susisiekite mūsų kontaktais: el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Darbo valandos

Pirmadienis 09.00-18.00
Antradienis 09.00-18.00
Trečiadienis 09.00-18.00
Ketvirtadienis 09.00-18.00
Penktadienis 09.00-18.00